Розробка корпоративного сайту!

Вже через 15 хвилин ми почнемо працювати над Вашим проектом!

популярні запитання

Що таке корпоративний сайт?

Корпоративний сайт – це офіційний сайт компанії, який її презентує. Такий сайт найчастіше створюють за для підвищення іміджу компанії, пошуку нових партнерів чи клієнтів, пошуку співробітників та продажу товарів або ж послуг.

Що повинно бути на сайті?
Які переваги корпоративного сайту?

Для того, щоб Ваш потенційний клієнт став постійним, Вам треба надати необхідну інформацію: історія компанії, ваші досягнення, відгуки, опис послуг чи продуктів компанії, інформаційний блок та блог вашої компанії.

Зараз більшість людей  звертають увагу на наявність сайту в компанії й щоб прийняти рішення про покупку чи подальшу співпрацю з організацією, люди уважно вивчають сайт компанії. 

З чого складається ціна сайту?

Найважливіщі пункти

Домен та хостинг

Етап 1

Домен - це назва сайту, яка відображається в адресному рядку браузера. Хостинг - забезпечує доступ сайту в мережі. Ми безкоштовно надаємо домен(ціною до 400грн/рік) на 1 рік.

Дизайн

Етап 2

Ми створюємо унікальний дизайн вашому сайту. Враховуємо всі побажання клієнта та пропонуємо найкращі варіанти їх втілення. Вартість дизайну залежить від складності та від кількості сторінок сайта.

Верстка

Етап 3

Після створення дизайну сайту йде етап верстання. Це розміщення текстового та ілюстрованого матеріалу за допомогою HTML, СSS та JavaScript. Важливо зробити якісну, адаптивну верстку, щоб сайт чудово виглядав на всіх пристроях.

Технічна підтримка

Етап 4

Після запуску проєкта ми супроводуємо та консультуємо клієнта. Також надаємо безкоштовну технічну підтримку перші 2 місяці, а саме: контроль за роботою ресурсу й оперативне виправлення помилок.

Заповнюй бриф

Останні статті

Графік роботи 

Пн – Пт: 9:00 – 18:00

Cб – Вс: Вихідні

Соціальні мережі 

Instagram

TikTok 

Facebook

© 2023 simbo.com.ua

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.