(096) 573-80-90

Розробка лендінгу!

Вже через 15 хвилин ми почнемо працювати над Вашим проектом!

kisspng-website-development-graphic-design-web-design-grap-deebyte-designing-5b7b5ea1c05081.0861645515348118097877

Популярні запитання

Що таке лендінг?

Лендінг – це будь-який односторінковий сайт, який закликає користувача до дії. Наприклад, купити товар, оформити підписку чи навіть скачати файл. Такі сайти ефективно використовувати в рекламі й коли вам потрібно сконцентруватись на якійсь певній задачі – покупка білетів або ж продаж якогось товару.

Коли лендінг не підійде?
Як люди дізнаться про мій сайт?

 Лендінг не підійде для послуг де рішення про замовлення потребує багато часу.  Наприклад, для фінансових послуг чи великих промислових  заводів  краще підійде сайт, в якому описана історія компанії/завода, ваша місія та багато статей для вивчення послуг/матеріалів.

 У лендінгу не можна зробити повноцінне SEO в порівнянні зі звичайним сайтом, в якому багато сторінок та контенту. Але саме лендінг буде показувати кращу конверсію для всіх типів реклам в порівнянні з іншими сайтами.

З чого складається ціна сайту?

Найважливіщі пункти

Домен та хостинг

Етап 1

Домен - це назва сайту, яка відображається в адресному рядку браузера. Хостинг - забезпечує доступ сайту в мережі. Ми безкоштовно надаємо хостинг та домен на 1 рік.(ціною до 400грн/рік)

Дизайн

Етап 2

Ми створюємо унікальний дизайн вашому сайту. Враховуємо всі побажання клієнта та пропонуємо найкращі варіанти їх втілення. Вартість дизайну залежить від складності та від кількості сторінок сайта.

Верстка

Етап 3

Після створення дизайну сайту йде етап верстання. Це розміщення текстового та ілюстрованого матеріалу за допомогою HTML, СSS та JavaScript. Важливо зробити якісну, адаптивну верстку, щоб сайт чудово виглядав на всіх пристроях.

Технічна підтримка

Етап 4

Після запуску проєкта ми супроводуємо та консультуємо клієнта. Також надаємо безкоштовну технічну підтримку перші 2 місяці, а саме: контроль за роботою ресурсу й оперативне виправлення помилок.

Заповнюй бриф

© 2022 simbo.com.ua

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.