Розробка лендінгу!

Вже через 15 хвилин ми почнемо працювати над Вашим проектом!

Популярні запитання

Що таке лендінг?

Лендінг – це будь-який односторінковий сайт, який закликає користувача до дії. Наприклад, купити товар, оформити підписку чи навіть скачати файл. Такі сайти ефективно використовувати в рекламі й коли вам потрібно сконцентруватись на якійсь певній задачі – покупка білетів або ж продаж якогось товару.

Коли лендінг не підійде?
Як люди дізнаться про мій сайт?

 Лендінг не підійде для послуг де рішення про замовлення потребує багато часу.  Наприклад, для фінансових послуг чи великих промислових  заводів  краще підійде сайт, в якому описана історія компанії/завода, ваша місія та багато статей для вивчення послуг/матеріалів.

 У лендінгу не можна зробити повноцінне SEO в порівнянні зі звичайним сайтом, в якому багато сторінок та контенту. Але саме лендінг буде показувати кращу конверсію для всіх типів реклам в порівнянні з іншими сайтами.

З чого складається ціна сайту?

Найважливіщі пункти

Домен та хостинг

Етап 1

Домен - це назва сайту, яка відображається в адресному рядку браузера. Хостинг - забезпечує доступ сайту в мережі. Ми безкоштовно надаємо домен на 1 рік.(ціною до 400грн/рік)

Дизайн

Етап 2

Ми створюємо унікальний дизайн вашому сайту. Враховуємо всі побажання клієнта та пропонуємо найкращі варіанти їх втілення. Вартість дизайну залежить від складності та від кількості сторінок сайта.

Верстка

Етап 3

Після створення дизайну сайту йде етап верстання. Це розміщення текстового та ілюстрованого матеріалу за допомогою HTML, СSS та JavaScript. Важливо зробити якісну, адаптивну верстку, щоб сайт чудово виглядав на всіх пристроях.

Технічна підтримка

Етап 4

Після запуску проєкта ми супроводуємо та консультуємо клієнта. Також надаємо безкоштовну технічну підтримку перші 2 місяці, а саме: контроль за роботою ресурсу й оперативне виправлення помилок.

Останні проекти

Натискай на проект, щоб дізнатися більше

  • Візитка
  • Магазин

Fix Kiev

Інтернет Магазин Плівок

Lileyniki

Інтернет Магазин Квітів

Digital agency

Портфоліо дизайнерської студії

Resume

Резюме графічного дизайнера

Denys Levchuk

Авторський блог

Julia Krilyk

Психологиня

Magic Clippers

Продаж перукарської техніки

Dining

Лендінг ресторану

Go Arch

Дизайн будівель

Beauty saloon

Салон краси

Design Studio

Дизайн cтудія

Заповнюй бриф

Останні статті

Графік роботи 

Пн – Пт: 9:00 – 18:00

Cб – Вс: Вихідні

Соціальні мережі 

Instagram

TikTok 

Facebook

© 2023 simbo.com.ua

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.