(096) 573-80-90

Розробка інтернет-магазину!

Вже через 15 хвилин ми почнемо працювати над Вашим проектом!

kisspng-website-development-graphic-design-web-design-grap-deebyte-designing-5b7b5ea1c05081.0861645515348118097877

популярні запитання

Що таке інтернет-магазин?

Інтернет-магазин – це сайт з великою кількість товарів чи послуг. На сайті покупець може подивитись товар, вивчити його характеристики, вибрати форму оплати та замовити доставку.  Інтернет-магазини створюються одразу ж з CMS(системою керування сайтом) – замовник сайту власноруч буде змінювати, додавати, прибирати товар з сайту.

Який макс. об'єм товарів на сайті?
Як краще просувати інтернет-магазин?

Сайт може вместити необмежену кількість товарів. Але треба враховувати те, що чим більше товарів будет на сайті тип більше ресурсів знадобиться на хостингу для збереження інформації та медіафайлів (це вплине на ціну хостингу).

Інтернет-магазин можна просувати як і рекламою так і SEO. Якщо говорити про швидкий метод просування(за допомогою реклами), то для інтернет-магазинів, які продають товар дуже добре працює реклама через Google Shopping.

З чого складається ціна сайту?

Найважливіщі пункти

Домен та хостинг

Етап 1

Домен - це назва сайту, яка відображається в адресному рядку браузера. Хостинг - забезпечує доступ сайту в мережі. Ми безкоштовно надаємо хостинг та домен(ціною до 400грн/рік) на 1 рік.

Дизайн

Етап 2

Ми створюємо унікальний дизайн вашому сайту. Враховуємо всі побажання клієнта та пропонуємо найкращі варіанти їх втілення. Вартість дизайну залежить від складності та від кількості сторінок сайта.

Верстка

Етап 3

Після створення дизайну сайту йде етап верстання. Це розміщення текстового та ілюстрованого матеріалу за допомогою HTML, СSS та JavaScript. Важливо зробити якісну, адаптивну верстку, щоб сайт чудово виглядав на всіх пристроях.

Технічна підтримка

Етап 4

Після запуску проєкта ми супроводуємо та консультуємо клієнта. Також надаємо безкоштовну технічну підтримку перші 2 місяці, а саме: контроль за роботою ресурсу й оперативне виправлення помилок.

Інтернет магазини на різний смак

кожен знайде своє

Бюджетний

Разовий платіж
3999 99
Бюджетний інтернет магазин для шивдкого запуску бізнесу. Необмежена кількість товарів на сайті. Можна починати працивати вже завтра.
CMS (система управління сайтом)
Термін виконання 1 день
Безкоштовний домен на рік
Google Analytics
Підтримка протягом 1 місяця
Додавання необмеженної кількості товарів

Преміум

Разовий платіж
14999 99
Інтернет магазин з унікальним дизайном. Чудово підходить для просування власного бренда. Подарункові 1000 гривен на рекламу Google Merchant.
CMS (система управління сайтом)
Термін виконання від 1 тижня
Безкоштовний домен та хостинг на рік
Підтримка протягом 3 місяців
Підключення Google Merchant та 1000 гривень на рекламу

Середній

Разовий платіж
7499 99
Найоптимальніший пакет розробки інтернет магазину. Досить швидкий термін розробки сайту. Подарункові 500 гривень на рекламу Google Merchant.
CMS (cистема управління сайтом)
Термін виконання 3-4 дні
Безкоштовний домен на рік
Google Analytics
Підтримка протягом 2 місяців
Підключення Google Merchant та 500 гривень на рекламу

Заповнюй бриф

© 2022 simbo.com.ua

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.