(096) 573-80-90

Розробка сайту портфоліо!

Вже через 15 хвилин ми почнемо працювати над Вашим проектом!

kisspng-website-development-graphic-design-web-design-grap-deebyte-designing-5b7b5ea1c05081.0861645515348118097877

популярні запитання

Що таке сайт порфоліо?

Портфоліо – це збірка виконаних робіт, проєктів та й інших документів які демонструють ваш досвід та професіоналізм. Його використовують, щоб знайти роботодавця, покупця та щоб підвищити свій авторитет у первній сфері діяльності. 

Кому потрібен портфоліо?
Як просунути портфоліо?

Онлайн портфоліо особливо корисне для  творчих професій, а саме: для фотографів, моделей, дизайнерів, архітекторів.  Створення сайта порфоліо може стати важливим кроком до контакту з агенством чи першим замовленням.  

Чудово підійде SEO-просування. Необхідно написани SEO-тексти - тексти, в яких містяться ключові слова, фрази про вас та ваші послуги та SEO-опис до ваших робіт. Спочатку краще використовувати низькочастотні та середньочастотні запроси.

З чого складається ціна сайту?

Найважливіщі пункти

Домен та хостинг

Етап 1

Домен - це назва сайту, яка відображається в адресному рядку браузера. Хостинг - забезпечує доступ сайту в мережі. Ми безкоштовно надаємо хостинг та домен(ціною до 400грн/рік) на 1 рік.

Дизайн

Етап 2

Ми створюємо унікальний дизайн вашому сайту. Враховуємо всі побажання клієнта та пропонуємо найкращі варіанти їх втілення. Вартість дизайну залежить від складності та від кількості сторінок сайта.

Верстка

Етап 3

Після створення дизайну сайту йде етап верстання. Це розміщення текстового та ілюстрованого матеріалу за допомогою HTML, СSS та JavaScript. Важливо зробити якісну, адаптивну верстку, щоб сайт чудово виглядав на всіх пристроях.

Технічна підтримка

Етап 4

Після запуску проєкта ми супроводуємо та консультуємо клієнта. Також надаємо безкоштовну технічну підтримку перші 2 місяці, а саме: контроль за роботою ресурсу й оперативне виправлення помилок.

Заповнюй бриф

© 2022 simbo.com.ua

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.