Ошибки в Google Merchant Center, которые нужно исправить как можно скорее Большинство владельцев интернет магазинов не умеют работать с Google…
Реклама інтернет магазину не простий процес та потребує чимало часу. Інструментів для реклами інтернет-магазину нині існує величезна кількість. Це контекстна або медійна реклама, ремаркетинг, прайс-агрегатори та SEO-просування, а також відео-маркетинг.
Але які з наведених варіантів найбільш продуктивні? Як правильно розставити пріоритети у виділенні коштів на кожен із них? Відповімо на ці питання у цій статті.
На самому початку раціонально кинути сили на найменш дорогі та найшвидші у запуску рекламні канали та проаналізувати їхню роботу.
За допомогою цього інструменту маркетингу, що пропонує система Google, можна:
На запит потенційного клієнта система видає кілька оголошень і, якщо їх багато, ранжує залежно від кількох показників. Найкращі показуються зверху, гірші – внизу або зовсім не відображаються. Найвищий рейтинг надається оголошенням, які:
При цьому для влучення в ТОП немає необхідності витрачати немислимі кошти та намагатися змагатися з гігантами. Необхідно підходити до питання більш раціонально використовувати низькочастотники, коригувати оголошення під свої особливості: територіальні, цінові та ін.
Також слід удосконалювати якість інтернет-ресурсу. Система виділяє сайти зі зрозумілим інтерфейсом, швидким завантаженням, регулярним оновленням та за інших рівних ранжує їх вище.
Зверніть увагу, що багато PPC-фахівців роблять помилки при створенні семантичного ядра. Раджу прочитати статтю в якій розповідається про ці 7 помилок.
Усі нетекстові формати об’єднує категорію медійної реклами: статичні або анімовані банери, які можуть включати текст або показуватися без нього, відео та інші формати, що підлаштовуються під певний майданчик.
Такі оголошення відображаються на сайтах-учасниках контекстно-медійної мережі Google, налаштовуються під поведінкові фактори аудиторії та таргетуються відповідно до соціальних та демографічних критеріїв: територія, дохід, стать, рід занять, інтереси, вік. Аудиторія медійної реклами – це “холодні” відвідувачі.
Інструмент використовується інтернет-магазинами для повернення клієнтів, які вже відвідували. Як такої контекстної рекламою ремаркетинг перестав бути, та його настроювання здійснюється у тих самих системах.
Ключовим моментом під час запуску такої реклами є формування списку користувачів, яким вона призначається, а для цього потрібно відстежити відвідувачів веб-ресурсу. Вирішити задачу можна, використовуючи певний тег.
Вигляд реклами, що показується за допомогою інструмента ремаркетингу, може бути будь-яким: від банера на сайті-учаснику КМС до рекламного блоку в стрічці користувача в соцмережах.
Після того, як аудиторія підібрана, налаштування об’яв здійснюється також, як і для звичного пошуку або рекламної мережі. Відмінність лише обмеження списку цільових відвідувачів.
YouTube використовується маркетологами найчастіше для:
Поодинокі ціни на показ ролика на YouTube, зазвичай, низькі. Але для досягнення хороших показників потрібні суттєві витрати:
Формат оголошень Google Merchant Center дозволяє виділити рекламу на фоні конкурентів, включивши у повідомлення вартість продукту та його зображення. Таке оголошення може демонструватися в пошуку, на YouTube, додатках для мобільних девайсів, КМС. Але вигрузити товар в Google Merchant, задача не з легких, оскільки ви повинні дотримуватись багатьох правил google.
Щоб інтернет-магазин почав працювати у цій системі, необхідно:
Така реклама запускається переважно у соціальних мережах через спеціальний кабінет. Принцип її дії нагадує алгоритм роботи оголошень у КМС. При цьому реклама демонструється лише у вибраній мережі та має дещо інший формат – відео чи фото, що супроводжується коротким текстом.
Найбільш потрібні для розміщення таргетованої реклами майданчики Facebook та Instagram. Тут можна обмежити аудиторію за декількома критеріями: географічною приналежністю, сімейним статусом, використовуваним устроєм, інтересами. Також є можливість вказати стать та вік.
Але найпопулярнішим є відбір споживачів, які раніше відвідували веб-сайт, або схожих на них за поведінковими характеристиками. Така аудиторія формується на підставі переліку для ремаркетингу чи списку електронних адрес та телефонів.
Тут продуктивні:
Щоб використовувати цей тип реклами, необхідно створити профіль інтернет-магазину у товарних агрегаторах та каталогах. Багато таких майданчиків мають спеціальний інтерфейс для завантаження бази продуктів із вихідної інформаційної системи магазину із збереженням структури, описів, фото та параметрів товару.
Принцип роботи у всіх агрегаторах схожий: реєстрація, укладання договору, завантаження бази товарів. Особливістю роботи з ціновими агрегаторами є їхня невисока ефективність при просуванні ексклюзивних продуктів. Вони краще працюють під час продажу товарів, розрахованих на масовий попит.
Якісна пошукова оптимізація сприяє підвищенню рейтингу веб-ресурсу у пошукових системах.
Головним етапом будь-якого SEO-просування вважається формування семантичного ядра.
Власники інтернет-магазинів часто роблять кілька стандартних помилок, що негативно впливають на просування. Зупинимося на основних із них.
Формування плану просування онлайн-магазину – це значний процес, що впливає результативність всіх наступних етапів. За відсутності чітко позначених цілей та переліку дій для їх реалізації комплексно просувати комерційний веб-ресурс буде важко.
Правильний підхід полягає у формуванні річної маркетингової стратегії:
Такий підхід дозволяє грамотно вибудувати всі етапи просування, дає розуміння, з яким маркетинговим інструментом працювати в той чи інший момент найефективніше.
Не слід кидати всі сили лише на той канал, який показує найвищу результативність. Жоден інструмент не є ідеальним. У кожного є як переваги, так і недоліки, які обов’язково нагадають про себе через деякий час.
Наприклад, Ви не зможете побачити результатів SEO відразу, потрібен час. А поки Ви чекаєте, канали трафіку зі швидкою віддачею допоможуть Вам залучити покупців до інтернет-магазину.
До запуску рекламної кампанії важливо підготуватися правильно і не робити помилок, які так часто роблять багато маркетологів. Дотримуйтесь рекомендацій:
Замовити просування інтернет магазину можете тут.
Ошибки в Google Merchant Center, которые нужно исправить как можно скорее Большинство владельцев интернет магазинов не умеют работать с Google…
Настройка рекламы в Google Shopping: 9 важных показателей Настройка рекламы в Google Shopping может быть черным ящиком для многих владельцев…
Настройка Гугл Рекламы: Пошаговый гайд к успеху В настоящее время Гугл Реклама является одним из самых эффективных инструментов рекламы. Благодаря…
Налаштування Google Shopping в Google Ads – докладний посібник Сьогодні є десятки інструментів, які допомагають інтернет-магазинам та офлайн-продавцям товарів залучати…
Специалисты по контекстной рекламе: чем занимаются и как им стать В эпоху цифровых технологий компании постоянно ищут новые способы охвата…
Налаштування реклами Гугл: 23 фішки Google Analytics 4 Дослідження та атрибуція на основі даних, які в Universal Analytics доступні лише…
Реклама Интернет магазина В сфере электронной коммерции, где конкуренция постоянно растет, все более важно активно исследовать и применять новые способы…
Правила перетворення Google Merchant Feed: як автоматизувати оптимізацію фіда Щоб запустити рекламу в Google Merchant, потрібен ФІД – таблиця з…
© 2023 simbo.com.ua
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.